Найбільша виставкова компанія Туреччини «ТЮЯП» та Дніпропетровська торгово-промислова палата запрошують до участі в програмі 16-ї Міжнародної виставки сільськогосподарської техніки, яка відбудеться з 20 по 24 березня 2018 року в м. Конья, Туреччина. Виставка проводитиметься за підтримки Міністерства сільського господарства Туреччини і низки професійних об’єднань і спілок.

У 2017 році у виставці взяли участь 402 компанії та представництва компаній з 17 країн; виставку відвідали фахівці з 55 країн.

Виставка в Коньї є найбільшою виставкою сільськогосподарської техніки в Туреччині, загальна площа якої цьогоріч складе 86.000 м2 (66.000 м2 закритих і 20.000 м2 відкритих площ).

У зв’язку з різким падінням курсу національної валюти Туреччини ліри, наразі склалися найбільш сприятливі умови для роботи з турецькими виробниками.

Детальну інформацію про виставку, реєстраційну форму та список учасників Ви можете знайти на сайті виставки www.konyaagriculture.com

Для фахівців українських підприємств, що відповідають тематиці виставки, турецькою стороною буде забезпечено покриття наступних витрат:

  • Авіаквитки: Стамбул – Конья – Стамбул (авіаквитки до Стамбула учасники сплачують самостійно);
  • Чотири дні / три ночі перебування (21 – 24 березня 2018 р.) зі сніданком в готелі класу 5 зірок Novotel в м. Конья;
  • Трансфери: аеропорт – готель, готель – виставковий комплекс.

Для участі в програмі відвідування виставки необхідно в термін до 25 лютого 2018 р. заповнити анкету, яка доступна за посиланням https://goo.gl/D9aMfV. Довідки та консультації за тел.: (056) 374-94-12 (13), mes@dcci.org.ua, управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати.