До уваги зацікавлених взяти участь у конкурсі проектів з підтримки впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в громадах

Другий передзаявочний семінар з питань підготовки заявок на одержання грантів щодо впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах від Проекту USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), заплановано на 23 липня 2018 р., о 15:00, у форматі скайп-конференції.

У другому раунді конкурсу розглядатимуться концепції грантових заявок, що будуть отримані проектом до 23 липня 2018 р. Загалом, заявки за цим конкурсом прийматимуться до 28 грудня 2018 року.

Зацікавлені заявники, які бажають взяти участь у семінарі, повинні до 16.00, 20 липня 2018 р. надіслати листи про намір взяти участь у семінарі з інформацію про прізвище, ім’я та по-батькові учасника і назву організації, на електронну адресу: grants@ukraineards.com. У відповідь на лист заявника, проект «Агросільрозвиток» надішле посилання, за яким можна буде приєднатися до семінару.

Раніше повідомлялось, що Проект USAID «Агросільрозвиток», надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можливо за посиланням.

Довідково:

Цільовими областями грантової програми є:

  • Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Херсонська, Луганська, Миколаївська, Одеська і Запорізька області;
  • інші області, які підписали Протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток», або ОТГ, на території яких розташовані та здійснюють діяльність підприємства, які підписали Протокол про наміри з Проектом «Агросільрозвиток».