Додаткові роз’яснення щодо участі в грантовій програмі Проекту USAID «Агросільрозвиток»

17 січня 2018 року, у м. Київ в офісі проекту «Агросільрозвиток», відбувся семінар щодо створення логістичних центрів післяврожайної обробки (плодово-ягідної або овочевої продукції).

За результатами інформаційного семінару було визначено, що цільовими областями грантової програми є:

  • Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська, Полтавська області (створення одного центру післяврожайної обробки плодово-ягідної продукції у центральному регіоні України);
  • Миколаївська, Херсонська, Одеська, Запорізька області (створення одного центру післяврожайної обробки овочевої продукції у південному регіоні України).

Підприємства Дніпропетровської області можуть бути долучені до проекту як бенефіціари, а саме отримувачі вигод (оренда обладнання, винайм приміщення, інше), що виникають у результаті реалізації проекту. Це, в свою чергу, підсилює позиції підприємств нашого регіону, так як виникає зацікавленість власників проектів щодо партнерства.

Компанії, що зареєстровані в Дніпропетровській області та мають намір створити логістичний цент післяврожайної обробки по програмі USAID, свою діяльність можуть реалізувати в цільових областях. Причому строк реалізації проекту: від початку будівництва до вводу в експлуатацію та вихід на очікувані результати не повинен перевищувати 12 місяців. Також можливо використовувати готове приміщення (довгострокова оренда, власність), яке придатне для заснування центру.

Останній термін подання заявок на отримання грантів – 24 січня 2018 р.

Ознайомитись з основними умовами щодо отримання грантів можливо за посиланням.