Другий міжнародний форум з кооперації територіальних громад і бізнесу «InCoForum 2017»

12 жовтня 2017 року в м. Запоріжжя відбувся ІІ Міжнародний форум з кооперації територіальних громад і бізнесу «InCoForum 2017», в якому взяла участь Галина Савран, проектний менеджер Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA).

ІІ міжнародний форум «InCoForum-2017» був присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу. Підчас його роботи працювали три практичні панелі: «Посилення спроможності громад: європейський досвід і програми міжнародної технічної допомоги», «Підвищення енергетичної ефективності територій» та «Інтеграція у світове співтовариство та розвиток міжнародних коопераційних зв’язків».

«Цікавим є досвід Запорізької області з посилення спроможності громад. На Форумі, запорізькі об’єднані територіальні громади презентували інвестиційні паспорти, з яких можна дізнатися чим пишаються громади, якої бізнес-співпраці потребують, у чому вбачають найбільший потенціал розвитку свого регіону, які проекти вже реалізовані, а які є перспективними. Таким чином, громади мають можливість знайти надійних партнерів для свого розвитку»,- зазначила проектний менеджер DIA Савран Галина.

Захід ініційовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Запорізькою обласною та місцевою владою, за підтримки Асоціації міст України, Агенції регіонального розвитку в Запорізькій області, Торгово-промислової палати України, ЗВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування».

У форумі взяли участь представники ділових кіл та бізнес-спільноти різних країн світу, таких як Болгарія, Грузія, Казахстан, ОАЕ, Узбекистан, Хорватія, Чорногорія та інші.