Glas Trösch Holding AG продовжує бути стабільним інвестором у Дніпропетровській області

4 квітня 2017 року в місті Кам’янське відбулась презентація третьої лінії з виробництва склопакетів з автоматичним газонаповненням ТОВ „Glas Trösch Дніпропетровськ”, яке входить до швейцарської компанії Glas Trösch Holding AG. Саме такий спосіб виробництва істотно підвищує ефективність продукції, що випускається підприємством.

На заході були присутні: безпосередньо президент правління Glas Trösch Holding AG Еріх Трьош, заступник голови обласної ради Володимир Тюрін та директор Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства Валентина Затишняк.

Glas Trösch Holding AG – це одна із перших компаній, проекти якої супроводжувало Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство. Зокрема, будівництво заводу з виробництва склопакетів в м. Кам’янське (сума інвестицій склала 5 млн євро та було створено 90 робочих місць) і будівництво заводу з виробництва float-скла (листкового скла).

„Не зважаючи на економічні труднощі в Україні, Glas Trösch Holding AG продовжує стабільно працювати в регіоні та має сподівання, що держава буде активно сприяти розвитку бізнесу” – наголосив президент правління Glas Trösch Holding AG Еріх Трьош.

Володимир Тюрін подякував Еріху Трьошу за активну участь в інвестуванні Дніпропетровської області та зазначив, що саме залучення інвестицій є індикатором розвитку регіональної економіки.

„Візит Еріха Трьоша є гарним прикладом для потенційних інвесторів та свідчить про позитивний інвестиційний клімат на Дніпропетровщині”, – відмітив заступник голови обласної ради Володимир Тюрін.

Директор Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства Валентина Затишняк відмітила перспективи розвитку бізнесу в регіоні: „в Україні спостерігається дефіцит скла, імпорт якого складає 100%, в той же час розмір споживання відповідає виробництву двох великих скляних підприємств. У зв’язку з цим проект будівництва заводу з виробництва float-скла (листкового скла) залишається актуальним і на сьогодні”.