Гліб Пригунов: „Інвестиційна привабливість регіону та плідна співпраця між владою та бізнесом – наше пріоритетне завдання”

У Дніпропетровській торгово-промисловій палаті обговорили можливість залучення італійських інвестицій до Дніпропетровщини та розвиток спільних напрямків у бізнесі. А також підвели підсумки роботи ТПП за 2016 рік. Участь у підсумковій нараді взяли голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, перший заступник президента торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко та почесний консул Італії Марко Тосон.

Підприємці визнають, що зараз в Україні відбуваються позитивні зміни. За останні два роки влада провела більше реформ, ніж за попередні двадцять років. Реформи, проведені в 2016 році, в основному стосувалися стабілізації економічної ситуації в Україні, і це вдалося – економіка перестала падати. Але український бізнес і надалі працює у досить складних умовах: втрачені певні ринки збуту, деякі представники іноземного бізнесу вивели свої інвестиції з України.

Натомість у ході свого візиту до Дніпра посол ЄС в Україні пан Мінгареллі заявив про відкриття на базі Дніпропетровської ТПП Центру підтримки бізнесу. Європейці розуміють, що український бізнес працює в складних умовах. Тому завдання ЄС допомогти цим компаніям відновитися. Центр підтримки бізнесу буде надавати консультаційні та навчальні послуги, аби українські підприємства могли прийняти європейські норми і стандарти. Італієць Марко Тосон підкреслив, що Україна є ринком недорогої, але кваліфікованої робочої сили. Тому, це є може бути поштовхом для іноземного бізнесу прийняти рішення на користь розміщення своїх підприємств саме в нашій країні.

„Одним із пріоритетних завдань Уряду країни залишається забезпечення діалогу між владою, бізнесом і громадянським суспільством, підвищення інвестиційної привабливості національної економіки. В нашій країні йде війна, корупція остаточно не подолана, але прагнення саме бізнесу змін на краще, рухає нашу країну вперед. За це я дуже вдячний нашим підприємцям, які щодня працюють із надмірною концентрацією власних зусиль”, – зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

 

Джерело: http://oblrada.dp.gov.ua/