Гранти на створення демонстраційних центрів з дорощування молодняка телят

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестиційної діяльності.

За даною програмою гранти надаються малим та середнім підприємствам і сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам як часткове співфінансування зі створення та налагодження ефективної роботи демонстраційних центрів збору молодняка телят віком від 7 – 20 днів та промислового їх дорощування з використанням сучасних ефективних технологій, збалансованих кормів та належного ветеринарного догляду, з урахуванням міжнародних стандартів (HACCP), на:

  • створення двох демонстраційних центрів заготівлі молодняка великої рогатої худоби (ВРХ) від особистих селянських і сімейних фермерських господарств та його промислової відгодівлі;

що передбачає:

  • впровадження нових технологій утримання та відгодівлі молодняка ВРХ, які забезпечують зменшення втрат та збільшення продуктивності тварин;
  • підвищення конкурентоспроможності продукції тваринництва (яловичини) на внутрішньому та зовнішніх ринках;
  • збільшення обсягів експорту яловичини;
  • залучення додаткових інвестицій та/або кредитів.

Організації, що планують приймати участь в отриманні грантів, повинні мати у власності або в довгостроковій оренді відповідні приміщення та інфраструктуру утримання поголів’я ВРХ, попередній досвід та кваліфікований персонал для догляду за тваринами, налагоджені ділові відносини з учасниками ринку, насамперед з особистими селянськими господарствами в зоні своєї діяльності.

Проект «Агросільрозвиток» не фінансуватиме безпосередньо будівництво демонстраційних центрів. Гранти надаватимуться виключно для придбання нового обладнання, необхідного для впровадження ефективних технологій. Співфінансування з боку грантоотримувача для закупівлі нового обладнання має становити не менше ніж 50% загального бюджету проекту.

Малі та середі підприємства і сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи Дніпропетровської області мають право подавати заявки.

В рамках проекту «Агросільрозвиток» заплановано семінар з питань підготовки заявок 15 травня 2018 р., за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, бізнес-центр «Європа Плаза», корпус 2, 6-й поверх з 10:00 до 12:00.

Останній термін подання заявок на отримання грантів – 25 травня 2018 р.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можливо за посиланням.