Інвестиційний Форум міста Києва в сфері туристичної інфраструктури

26 вересня 2017 року в Києві відбувся щорічний Інвестиційний Форум міста Києва, для міської влади та бізнес спільноти, за підтримки Київської міської державної адміністрації. Офіційне відкриття заходу здійснили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Київський міський голова Віталій Кличко.

Захід об’єднав понад 600 учасників, з них понад 200 потенційні інвесторів, представників бізнесу з України та світу, інвестиційної спільноти, органів міської та державної влади, експертів та медіа. У роботі Форуму взяли участь Галина Савран та Юлія Шарай, проектні менеджери КЗ „Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство” Дніпропетровської обласної ради”.

На Форумі обговорювались теми щодо можливості інвестицій для розвитку Дніпровських островів як рекреаційної та спортивної зони, реконструкції історичної частини Подолу, а також інвестиційного потенціалу міста для бізнес-туризму, кіноіндустрії та інших галузей.

Свій досвід представили фахівці з Польщі, Німеччини, Швейцарії та інших країн. Марсель Хатт, власник компанії MaxMakers, відмітив, що: “Туристам необхідний цілісний досвід, тому, з туристичної точки зору, місто має представляти інтегрований проект. Дніпровські острови мають стати міксом різних атракцій – таким чином, у гостей буде безліч причин туди повернутись”.

Іншу ідею, запропонувала туристична блогерка, авторка книг про подорожі та архітектуру Гейке Марія Йогенінг: “Київ, як місто із великою рікою, могло б краще розвинути сферу розваг та відпочинку на воді. Можна запустити у столиці автобуси-амфібії, як у Гамбурзі. Головна ідея полягає у тому, що вони здатні не тільки їхати вулицями міста, а й плавати, як річковий транспорт”.

Отриманий досвід сприятиме розвитку рекреаційних зон Дніпропетровської області, адже інвестиції у туристичну сферу забезпечать динамічний розвиток регіону та відкриють нові можливості для економічного зростання.