Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області презентовано на міжнародній конференції FAUBAI у Ріо-де-Жанейро

Цьогорічна конференція FAUBAI 2018 у Ріо-де-Жанейро зібрала понад 740 учасників з 28 країн світу. Команду з України очолює голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Головна тема заходу є інтернаціоналізація вищої освіти! Тому одним із головних завдань української делегації, в свою чергу, є залучення бразильських студентів до дніпровських ВНЗ. Для цього команда фахівців презентує українську освіту та її престижність на міжнародній арені.

Крім того, розвиток та модернізація системи вищої освіти стане запорукою створення належного зв’язку між ринком праці, інтеграцією у світовий науковий простір, і найголовніше, стимулювання підвищення конкурентоздатності вітчизняної економіки

Саме з цією метою Гліб Пригунов на конференції представив Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області, який буде корисним для ознайомлення з регіоном та визначення пріоритетних галузей для співробітництва. Разом з Інвестиційним паспортом головою Дніпропетровської обласної ради було представлено видання «Нематеріальна спадщина Дніпропетровщини», в якому презентовано петриківський розпис та козацькі пісні які визнані ЮНЕСКО нематеріальною спадщиною всього людства.

«Дніпропетровщина повинна налагоджувати зв’язки із навіть такими далекими країнами. Перші кроки ми зробили ще в минулому році – відкрили Українсько-Бразильський центр та почесне консульство. Зараз, знаходячись цілою делегацією на освітній конференції, ми маємо максимально налагодити зв’язок із бразильцями. Це стосується різноманітних галузей, починаючи з культурного обміну і завершуючи масштабними бізнес-проектами!» – зазначив Гліб Пригунов.