Китайсько-Український економічний форум у м. Дніпро

Запрошуємо представників бізнесу регіону, зацікавлених у розширенні кооперації з китайською стороною, до участі в Китайськокраїнському економічному форумі, що відбудеться 13 жовтня 2017р. у Дніпропетровській торговопромисловій палаті (вул. Шевченка, 4, м. Дніпро).

Мета зустрічі: ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом Дніпропетровського регіону, забезпечення діалогу з представниками підприємств Дніпропетровщини, сфера діяльності яких відповідає інтересу з китайського боку, а саме: енергоресурси та інноваційні технології, медицина та освіта, сільське господарство та будівництво.

У складі китайської делегації представники 30 китайських компаній (перелік додається) – учасники Альянсу розвитку малих та середніх підприємств «Шовкового шляху» на чолі з Генеральним секретарем Китайської Асоціації з розвитку підприємств за кордоном паном ХеЧженьвей.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Довідки та консультації за тел. управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати (056)374-94-12 (10, 09), mes@dcci.org.ua.

З проектом програми зустрічі та переліком учасників китайської делегації можна ознайомитись на сайті Дніпропетровської ТПП: www.cci.dp.ua.