Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2019»

23 та 24 травня 2019 року в Збаразькому замку відбудеться Міжнародний інвестиційний форум  «Тернопільщина INVEST-201

Це традиційна економічна подія Західної України, основна мета якої– розвиток міжнародного співробітництва та залучення до співпраці потенційних українських та іноземних партнерів, з метою подальшої реалізації інвестиційних ідей та бізнесу.

Основні теми, які розглядатимуться під час панельних дискусій це:

  • Розвиток агропромислового комплексу.
  • Туризм та креативні індустрії.
  • Енергоефективність та енергозбереження.
  • Інформаційні технології.

Учасники Форуму зможуть ознайомитися з роботою потужних підприємств-виробників, експортерів та підприємств з іноземними інвестиціями, а також оглянути вільні виробничі площі, інвестиційні об’єкти, земельні ділянки.

Програма Форуму за посиланням.

Форум відбуватиметься за участю керівництва держави, уряду й центральних органів виконавчої влади України, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України, іноземних дипломатичних установ і міжнародних організацій, акредитованих в Україні, реальних і потенційних партнерів області та представників бізнесу.

Організаторами заходу є Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада та Тернопільська міська рада.

Для участі у Міжнародному інвестиційному форумі  «Тернопільщина INVEST-2019» необхідно зареєструватись за посиланням.

У разі виникнення запитань звертайтесь в Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА за тел. +38 (0352) 52 08 65.