14 квітня 2016 року в Дніпропетровській обласній раді директор Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства Олександр Федянович провів зустріч з директором ТОВ «Енергосонце» Дмитром Cемеренко та головою Софіївської РДА Аллою Кисіль для обговорення перспективи будівництва сонячної електростанції на території Дніпропетровської області.

Під час зустрічі було погоджено План-графік реалізації проекту будівництва сонячної електростанції (СЕС) на території Софіївського району Дніпропетровської області та розглянуто поетапність розробки схеми детального планування території.

Проект будівництва сонячної електростанції загальною площею 10,0 га передбачає створення 40 робочих місць, обсяг запланованих інвестиції на 1 га –  1 800 000 дол. США.

Нагадаємо, що напередодні був підписаний меморандум про співпрацю між Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством та компанією ТОВ «Енергосонце», в якому були визначені рамки та напрямки подальшого співробітництва.

Згідно меморандуму, Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство супроводжуватиме і сприятиме на всіх етапах реалізації проекту будівництва сонячної електростанції – від вибору майданчика і проходження дозвільних процедур до будівництва об’єкта і початку роботи.

Компанія ТОВ «Енергосонце» має можливість консультуватися по всім питанням, що виникають у ході реалізації проекту, отримує первинну аналітичну інформацію та допомогу у виборі регіональних партнерів, компетентних в аспектах будівництва сонячних електростанцій.

Відповідно до потреб інвесторів менеджерами Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства здійснювався пошук та підбір перспективних інвестиційних майданчиків. В результаті детального аналізу, для реалізації проекту будівництва сонячної електростанції був визначений найбільш відповідний потребам інвесторів майданчик, а саме у Софіївському районі Дніпропетровської області.

За результатами зустрічі, сторони домовились провести наступну нараду в Софіївській РДА за участю представників райдержадміністрації, інвесторів та підрядної організації з розробки детального планування території. На наступній зустрічі, сторони узгодять «Дорожню карту» реалізації проекту будівництва сонячної електростанції (СЕС) на території Софіївського району, що оптимізує План-графік впровадження інвестиційного проекту.