На компенсацію покупки української сільгосптехніки виділять 1 млрд грн – Кабмін

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про намір збільшити фінансування програми часткової компенсації вартості української сільськогосподарської техніки до 1 млрд грн в 2018 році.

Урядова програма отримання 20% -ї компенсації вартості сільгосптехніки і устаткування українського виробництва повинна стати ефективним механізмом допомоги як аграріям, які будуть намагатися оновити свій парк техніки, так і виробникам, які спеціалізуються на сільськогосподарському машинобудуванні.

За оперативною інформацією, перші трансакції за програмою будуть оформлені вже найближчим часом.

“На програму в цьому році виділено 550 млн грн. І це тільки початок масштабної програми підтримки вітчизняного виробника сільгосптехніки. У наступному році ініціатива буде продовжена, а фінансування збільшено. Обсяг асигнувань досягне 1 млрд грн”, – сказав прем’єр-міністр.

Гройсман підкреслив, що зацікавлений у тому, щоб українські заводи виробляли конкурентну продукцію та розширювали своє виробництво, а українці – мали роботу.

Перелік техніки, 20%-ї вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету, розміщений за посиланням: www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=24055

Джерело: www.kmu.gov.ua