Порядок та статистика надання земельних ділянок учасникам АТО в Дніпропетровській області

7 вересня в прес-центрі ІА „МОСТ-ДНІПРО” відбулася прес-конференція на тему „Порядок та статистика надання земельних ділянок учасникам АТО у Дніпропетровській області ”.

Виконуюча обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Катерина Чередник повідомила, що з початку видачі земельних ділянок учасникам  АТО (з червня 2014 року) більше 2,5 тис. учасників АТО отримали землю в містах і районах Дніпропетровської області. На сьогоднішній день подано 7493 заяви на отримання земельної ділянки у Дніпропетровській області з них 5646 заяв розглянуто та прийнято накази на розробку проектної документації.

Найбільшу кількість земельних ділянок виділено в Дніпропетровському, Криворізькому, Нікопольському та Синельниківському районах.

Нагадаємо, що раніше в Дніпропетровській області створено перший в Україні „Атлас зарезервованих земель Дніпропетровської області, що передбачаються для передачі у приватну власність учасникам АТО”. Атлас складається з 2-х томів карт та інформації про вільні сільськогосподарські землі для учасників  АТО, а також містить інформацію щодо районів де є вільні земельні ділянки з їх характеристиками. В атласі зібрано відомості про 2,5 тис. гектарів сільськогосподарської землі.

Оформлення проектної документації для учасників  АТО безкоштовне.

Подати документи на землю учасники АТО можуть в „Єдиному вікні” за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214. Також це можна зробити в Центрі допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, за адресою м. Дніпро, просп. О. Поля,1  та в 22 філіях  Центру а також в усі підрозділах Держгеокадастру.

 

Джерело: http://dkzr.dp.gov.ua/