Презентація конкурсу ІТ-проектів з електронної демократії EGAP Challenge у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

12 травня о 14:30 в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту відбудеться презентація конкурсу ІТ-проектів з електронної демократії EGAP Challenge.

EGAP Challenge – це одна з ініціатив програми розвитку електронної демократії EGAP. Мета цього проекту: створити інструменти електронної демократії, що допоможе громадянам впливати на рішення влади або оперативно отримувати від неї певні послуги, а для представників влади надасть можливість організовувати свою діяльність максимально прозоро. Призовий фонд EGAP Challenge складає 4,5 млн. гривень. Партнерами проекту є провідні компанії ІТ сфери: IBM, Cisco Systems, De Novo, Intel.

Під час зустрічі ви дізнаєтеся:

  • Що таке EGAP Challenge
  • Що таке електронна демократія
  • Запити й тренди сфери
  • Умови участі в проекті
  • Основні вимоги до учасників та їх ідей
  • Переваги участі в конкурсі для молодих підприємців

Зустріч проведе керівник програми EGAP Dnipro Сергій Довгополий.

Місце проведення: Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна (вул.Лазаряна, 2), ауд. 314.

Вхід вільний.
Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/1SM7NQb.

Нагадаємо, що EGAP – це програма, яка спрямована на покращення взаємодії між органами державної влади та громадянами України за допомогою використання новітніх технологій. Програма реалізується Фондом Східна Європа та Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Швейцарської Конфедерації. У Дніпропетровській області проектом EGAP спільно займаються центр інновацій SPACE HUB, бізнес акселератор FeelGoodLabs та регіональний бізнес-інкубатор InnovationBOX.