Робоча зустріч з одним із керівників Асоціації фермерів і приватних землевласників Дніпропетровської області

16 серпня 2017 року відбулася зустріч фахівців  Дніпропетровського інвестиційного агентства із заступником голови Асоціації фермерів і приватних землевласників Дніпропетровської області Сергієм Ушаковим.

Під час зустрічі було розглянуто інвестиційний проект, ініційований Асоціацією з будівництва мережі елеваторів у Дніпропетровській області. За результатами співпраці з містами та районами області DIA було запропоновано земельні ділянки під реалізацію інвестиційного проекту в Верхньодніпровському, Нікопольському та Петриківському районах. Ділянки, які Асоціація визначить у якості пріоритетних будуть детально вивченні DIA на предмет інженерної інфраструктури.

Обговорюючи аграрний кластер розвитку економіки Дніпропетровської області, який відповідно до Стратегії регіону до 2020 року є пріоритетним, Сергій Ушаков відзначив, що сільськогосподарське машинобудування є найважливішим напрямком, який включає логістичну інфраструктуру, зокрема елеватори та зерновози  на залізничному і автомобільному транспорті. Однією з передових світових технологій є будівництво сільгосптехніки на електричній тязі.

«Електричні трактори та електричні комбайни є передовою світовою технологією, яка повинна запроваджуватись в сільськогосподарських підприємствах області в комплексі зі сонячними електростанціями. На сьогоднішній день пальне сягає 40% собівартості кінцевої продукції», ̶ підкреслив Сергій Ушаков.

Перший повністю електричний високопродуктивний трактор з живленням від батареї, який забезпечує функціональність для сільгоспвиробництва представлено в квітні 2017 року компанією John Deere.