Робоча зустріч з Почесним Консулом України в Італійській Республіці Марко Тосоном

У Дніпропетровському регіональному інвестиційному агентстві (DIA) відбулася робоча зустріч директора Агентства Валентини Затишняк з Почесним Консулом України в Італійській Республіці Марко Тосоном та представником кафедри Архітектурного проектування і дизайну Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

У ході робочої зустрічі було презентовано проект DESANKA, що ініціюється італійською стороною та направлений на співпрацю з компаніями забудовниками регіону. Реалізація даного проекту надасть змогу компаніям Дніпропетровщини знайти міжнародних партнерів  в тому числі італійських та розширити свої ринки і вийти на міжнародний рівень.

Також під час зустрічі актуальним питанням було можливість започаткування програми співробітництва та обміну студентів з провідними вищими навчальними закладами Італії на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

«Дніпропетровський регіон один із провідних академічних центрів України. Вищі навчальні заклади області відкриті для співробітництва та започаткування програм, які допоможуть студентам здобувати практичний європейський досвід із своєї спеціальності. Зазначений механізм співпраці між університетами області та Італії стане унікальною можливістю для студентів підвищити свій рівень конкурентоспроможності на міжнародному ринку працевлаштування» – зазначила директор Інвестиційного Агентства Валентина Затишняк.