Робоча зустріч з Представництвом Європейського Союзу в Україні

14 листопада 2018 р. директорка Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) Валентина Затишняк взяла участь у зустрічі Голови обласної ради Гліба Пригунова, керівників депутатських фракцій Дніпропетровської обласної ради з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Хюго Мінгареллі.

Головними питаннями, які обговорювали на зустрічі були: економічна ситуація та економічний розвиток Дніпропетровщини з особливою увагою до малого і середнього бізнесу, реформа децентралізації та її вплив на розвиток регіону, участь Дніпропетровщини у програмах, що фінансуються ЄС.

«Україна є пріоритетним партнером Європейського Союзу, свідченням цього є підписання Угоди про асоціацію, що включає в себе поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною. Зазначена угода сприяє розвитку міцніших економічних зв’язків, повазі до спільних цінностей, про що свідчить зростання експорту українських товарів на ринки Європи з 25% до 42%,» – зазначив Хюг Мінгареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні.