Семінар „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих територій”

25 травня 2017 року у місті  Кривий Ріг за ініціативою Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства відбудеться семінар „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих територій”.

Метою семінару є розкриття потенціалу громад в умовах децентралізації щодо створення преференцій для малого та середнього підприємництва, фермерів та кооперативів, які працюють на території громади (району / міста) та запровадження передумов щодо залучення інвесторів.

Зазначену тему детально розкриють та нададуть відповіді на питання:

  • фахівці Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства;
  • голова Регіональної ради підприємців у Дніпропетровській області;
  • начальник управління комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області;
  • тренер Кооперативної Академії з питань кооперації Дніпропетровської обласної громадської організації „Сільськогосподарська консультативна служба”;
  • директор Дніпропетровської філії компанії „ТАС-Фінанс”;
  • фахівець Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області.

До участі запрошуються фахівці Криворізької, Софіївської, Апостолівської та Широківської районних рад, представники громад районів, малих, середніх та фермерських підприємств.

Початок об 11 годині за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, буд. 152 (велика зала засідань).

Участь в зазначеному заході є безкоштовною.

Контактна особа: Юлія Шарай, проектний менеджер Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства, тел. 056 742 86 34.