Сьогодні в Дніпропетровській обласній раді нагородили всіх учасників Паралімпіади в Ріо

Спортсменам та тренерам вручили грошові сертифікати: 50 тис гривень – за перше місце, 40 тис гривень – за друге, 30 тис – за третє, по 10 тис гривень отримав кожен учасник ігор, тренери отримали по 40 тис гривень.

За словами Гліба Пригунова, голови Дніпропетровської обласної ради, грошові стипендії паралімпійцям – це та невелика вдячність, яку ми можемо зробити для наших героїв.

“За кожною медаллю, за кожним спортсменом – нелегка доля. Частіше за все – трагічна! Тому приклад вашої боротьби за медалі – це приклад героїзму, це приклад ставлення до життя, вміння не опускати руки, вміння підніматися, коли важко! Спасибі вам за приклади героїзма, за те, що всьому світу доводите – українці — сильна духом нація!”, — сказав у вітальному слові Гліб Пригунов.

У свою чергу спортсмени подякували Глібу Пригунову та Олександру Пшеничникову за підтримку паралімпійського руху в Дніпропетровській області. Вручили керівникам області символічні медалі Паралімпіади в Рio та запевнили, що і надалі будуть тренуватися заради нових перемог в ім’я нашої держави.

 

Джерело: http://oblrada.dp.gov.ua/