Стань учасником українсько-німецького проекту та будуй свій бізнес по-новому

Дніпропетровська обласна організація роботодавців Дніпропетровщини у складі Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини спільно з Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством – з української сторони та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) – з німецької сторони, в рамках діючого Меморандуму про співробітництво домовились об’єднати зусилля для реалізації проекту „Зелені рішення” бізнесу – єднання для сталого розвитку”.

Проект спрямовано на популяризацію на території Дніпропетровської області ідей зеленого економічного розвитку, створювання умов для запровадження сучасних і екологічно безпечних засобів виробництва, здійснення аналізу перешкод, які заважають компаніям інвестувати у нові технології, сприяння фаховому обміну між підприємствами та комунікації з органами державного управління.

У рамках проекту планується створення галузевої „зеленої” бази даних підприємств Дніпропетровської області. Ця база буде включати в себе дані компаній, які вже впроваджують або планують впроваджувати у своїй роботі „зеленіˮ технології.

Для формування бази даних підприємств було розроблено опитувальний лист. Заповнивши його, Ви автоматично стаєте учасником проекту, що дозволить Вам у подальшому розвивати свій бізнес за європейськими стандартами, стати членом „клубу підприємств-лідерів зеленої економіки” до складу якого ввійдуть провідні підприємства, приватні компанії, інвестори в області  „зелених технологій” і інновацій, з метою подальшого освітлення діяльності, досвіду і результатів успішних і показових „зелених” проектів, найкращих практик, методів, технологій та заявити про себе на європейському ринку.

Заповнити анкету можна за посиланням.