ТОП-15 товарів, які український бізнес може продавати Канаді

В українських підприємців є потенціал збільшення експорту в Канаду проводів, руд і концентратів залізних, оксиду алюмінію, карбаміду, прутків, плоского прокату, кукурудзи, вважають в Офісі просування експортую

Україна може істотно наростити експорт в Канаду проводів, які використовуються в моторних транспортних засобах, літаках та на суднах, агломеровані руди та залізні концентрати, оксид алюмінію, карбамід, а також прутки та бруски з вуглецевої сталі з рельєфом.

Про це свідчать дані Офісу просування експорту:

ТОП-15 товарів, які український бізнес може продавати Канаді

В Офісі проаналізували обсяги українського експорту цих товарів в Канаду, а також імпорт нею цих товарів з інших країн.

Також українські підприємці потенційно можуть нарощувати продаж в Канаду плоского прокату з вуглецевої сталі, кукурудзи, лісоматеріалів, природного урану, соєвих бобів, шоколаду, лікарських препаратів, нафти і нафтопродуктів.

Нагадаємо, угоду про Зону вільної торгівлі між Україною та Канадою було підписано і липні 2016-го. Зараз воно чекає ратифікації парламентів обох країн. Міністр економрозвитку Степан Кубів заявляв, що Верховна Рада повинна ратифікувати угоду в лютому, а посол України в Канаді Андрій Шевченко повідомляв, що канадський парламент зробить це навесні 2017-го.

Після того, як зона вільної торгівлі між двома країнами набуде чинності українські підприємці зможуть експортувати в Канаду з нульовою митною ставкою, але в межах квот всі сільськогосподарські товари, зокрема, курятину, молочні продукти, яйця, сири, цукор. Також мита будуть скасовані для риби, зернових, насіння, шоколаду, соків, текстилю, обладнання, виробів з заліза.

 

Джерело: https://delo.ua/ukraine/