У місті Зеленодольськ Апостолівського району відбувся семінар на тему: „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків”

10 листопада 2016 року за підтримки Виконавчого комітету Зеленодольської міської ради та за ініціативою Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства спільно з громадською організацією „Споживач”, яка є координатором програми європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME відбувся семінар на тему: „Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих умов та нових ринків”.

Представниками Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства була підготовлена та представлена презентація „Чотири кроки громади на шляху створення інвестиційно привабливих територій”. У презентації представлено ключові кроки за допомогою яких громада може залучати інвестиції у найбільш пріоритетні сфери. Ключовим кроком у залученні інвестицій у громаду визначено, перш за все, пошук місцевого інвестора, формування власних інвестиційних територій та їх активна промоція.

Громадською організацією „Споживач” був представлений проект „European Enterprise Network (EEN)”, направлений на пошук ділових партнерів за кордоном, та бізнес-проект „Крамниця „А”, основною метою якого є створення майданчику для співпраці та спілкування українського бізнес-середовища.

За словами голови Апостолівської районної ради Віктора Мудрого, розвиток територій, в умовах децентралізації, є пріоритетним завданням самої громади. Через забезпечення сприятливих умов для власних підприємців, створення інвестиційно привабливих територій та умілого використання наявних ресурсів, громада зможе не тільки збільшити надходження до місцевих бюджетів, а й створити нові робочі місця, розвивати власну інфраструктуру.

„Місто Зеленодольськ активно розвиває власну інфраструктуру та розглядає питання щодо реалізації проектів у зазначеному напрямку. Зокрема планується реалізувати проект з будівництва логістичного центру зі зберігання та оптової торгівлі сільськогосподарської продукції. Даний проект буде реалізовуватись у співпраці із Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством” зазначив Андрій Савченко, міський голова Зеленодольська.