Участь у Дев’ятій сесії Ярмарку китайських інвестицій

За інформацією Торгово-промислової палати України, у період з 21 по 22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м. Пекін (Китайська Народна Республіка) заплановано представлення колективного стенду українських підприємств на Дев’ятій сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордон.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В рамках проведення заходу організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація Економічного Співробітництва та Розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Учасники матимуть змогу провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в галузі залучення інвестицій, провести переговори щодо отримання фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу області взяти участь у вищезазначеному заході, надіславши анкету (додається) на електронну адресу: ems58@ukr.net. Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України складає 9 кв.м – 3950 у.о., 4,5 кв.м – 2225 у.о., 3,0 кв.м – 1480 у.о.

За додатковою інформацією потенційні учасники можуть звернутися в Торгово-промислову палату України до керівника проекту – Малахівської Cтаніслави. Контактні телефони: 067 232 92 20, 044 279 17 50.