Відбудеться ІІ Український форум Шовкового шляху 2017

16 листопада 2017 року в м. Київ відбудеться наймасштабнішою подія в сфері налагодження українсько-китайського партнерства – ІІ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ 2017.

Другий рік поспіль ділові та політичні кола України та Китаю зустрінуться на В2В2G-майданчику, організованому ГО SilkLink, щоб обговорити можливості для спільної реалізації проектів, розширення торгівлі, розбудови інфраструктурних об’єктів, розвитку електронної комерції та виходу українських компаній на китайський ринок.

Цього року поряд із українськими політиками та підприємцями вперше до числа ключових спікерів Форуму увійшли провідні інвестори та представники великого бізнесу КНР. Вони готові обговорити питання співробітництва та інвестицій на В2В-зустрічах.

У рамках ІІ українського форуму Шовкового шляху планується проведення Алеї інвестиційних проектів України, 6 галузевих панельних сесій (транспортно-логістична, торгово-економічна, інвестиційно-фінансова, науково-технічна, культурна та туристична сфери). Участь в Алеї інвестиційних проектів сприятиме встановленню прямих ділових контактів, залученню фінансування та розширенню партнерської мережі між бізнесом України та Китаю.

Програма Форуму, деталі участі та реєстрація учасників – за посиланням.

Про прийняте рішення щодо участі необхідно повідомити організаційний комітет Форуму (контактна особа – Похилько Тетяна Євгенівна, тел. +380673821760, e-mail: t.pokhylko@silklink.pro).

Довідково: За підтримки Адміністрації Президента України, Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою, Міністерства закордонних справ України та Посольства України в КНР у 2016 році було створено Громадську організацію NGO SilkLink, мета діяльності якої полягає в розширенні співпраці України, Китаю та країн Європи, а також реалізації потенціалу України як транспортно-логістичного та фінансово-ділового центру в рамках проекту «Один пояс, один шлях».

Джерело: www.silklink.org