Відбулася ділова зустріч директора Дніпропетровського інвестиційного агентства та групи інвесторів з Асоціації альтернативних та відновлюваних ресурсів

31 січня 2017 р. у Дніпропетровській обласній раді, відбулася ділова зустріч директора Дніпропетровського інвестиційного агентства та групи інвесторів з Асоціації альтернативних та відновлюваних ресурсів із Братислави, Словаччина.

Валентина Затишняк, директор Дніпропетровського інвестиційного агентства коротко презентувала Агентство та доповіла про напрацювання і плани на майбутнє.

В доповіді йшла мова про інвестиційні проекти такі як поводження з ТПВ в субрегіоні „Західний Донбас” та запровадження альтернативних технологій з опалювання на об’єктах комунальної власності. Гостям був представлений пакет інвестиційних пропозицій області.

Після чого, слово було передано голові Асоціації альтернативних та відновлюваних ресурсів – Філіпу Урбану.

Це була яскрава презентація Словаччини, в якій були представлені основні напрямки економіки цієї країни, шлях її розвитку, та перспективні напрямки діяльності. Були надані рекомендації по напрямкам діяльності Агентства та шляхи досягнення поставлених цілей. Також голова Асоціації проявив зацікавленість до окремих проектів, які були представлені на зустрічі.

Гостями було відмічено комплексний підхід та професійність діяльності Агентства.