Відбулася ділова зустріч директора Дніпропетровського інвестиційного агентства з Почесним консулом України в Італії

15 лютого 2017 року у Дніпропетровській обласній раді, відбулася ділова зустріч директора Дніпропетровського інвестиційного агентства з Почесним консулом України в Італії Марком Тосоном.

Метою візиту іноземного гостя стало питання налагодження співпраці в економічній сфері між Дніпропетровською областю та провінціями Італії.

Валентина Затишняк, директор Дніпропетровського інвестиційного агентства презентувала Агентство, детально зупинившись на завданнях й послугах із супроводу інвестиційних проектів.

Гостю був представлений каталог інвестиційних проектів області, зокрема такі проекти, як будівництво сонячних електростанцій, створення комплексу зі зберігання плодово-овочевої продукції та її сортування, а також будівництво сучасного тепличного комплексу на території Дніпропетровщини.

Почесний консул України в Італії Марко Тосон відзначив активну співпрацю італійської сторони з Торгово-промисловою палатою України у сфері сертифікації аграрної біо-продукції, а також заінтересованість італійських компаній і ринку в продуктах агропромислового комплексу України та створенні спільних підприємств з виготовлення електричних пристроїв.

„Ми вважаємо Україну доволі перспективною і уже плідно співпрацюємо з кількома областями. Дніпропетровщина нас зацікавила як інвестиційно-привабливий регіон, у зв’язку з цим у квітні 2017 року відбудуться „Дні України в Італії”, де планується представити перспективні проекти, в тому числі і з Дніпропетровської області” – зазначив Марко Тосон.