Європейський Союз посилює підтримку українського малого та середнього бізнесу, надаючи нове фінансування Ощадбанку від Групи ЄІБ

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський інвестиційний фонд (ЄІФ) – разом – Група ЄІБ – підписали договір гарантії з Ощадбанком, який сприятиме наданню кредитних коштів у розмірі 50 мільйонів євро для малого і середнього бізнесу (МСБ) в Україні, що стало можливим завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.

Ця угода дозволить Ощадбанку полегшити доступ до фінансування для місцевого МСБ шляхом надання гарантії в розмірі 70% для кожного кредиту з подальшим розширенням фінансування на привабливих умовах, які включають зменшення вимог до застави. Очікується, що ця гарантійна операція відкриє додаткове фінансування для малого та середнього бізнесу та врешті-решт буде надавати робочі місця й нові можливості для бізнесу в Україні. Гарантію фінансує Європейський Союз через Інвестиційний фонд сусідства (Neighbourhood Investment Facility) в рамках ініціативи EU4Business.

Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку, зазначив: “Підтримка МСБ є пріоритетним напрямом розвитку банку. Нещодавно банк оголосив про старт комплексної програми підтримки малого та середнього бізнесу на загальнонаціональному рівні – від консультаційної до фінансової. Головною метою програми є допомога підприємцям МСБ на різних етапах життя бізнесу. Згідно з планами до кінця 2020 року Ощадбанк має увійти до ТОП-3 українських банків у сегменті обслуговування малого бізнесу за розміром кредитного портфеля”.

Довідково:

26 жовтня Група ЄІБ підписала перші гарантійні угоди з “ПроКредит Холдинг” та його дочірніми компаніями з метою надання кредитів в розмірі 100 млн євро для малих та середніх підприємств Грузії, Молдови і України в рамках ініціативи EU4Business.

Джерело: www.oschadbank.ua