До відкриття нового потужного перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» у Мар’янському залишилися лічені дні

ТОВ СП «НІБУЛОН» закінчив будівництво потужного сучасного річкового перевантажувального термінала філії «Зеленодольська» у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області.

Відкриття нового перевантажувального термінала відбудеться уже 12 червня.

Новий підрозділ компанії «НІБУЛОН» філія «Зеленодольська» – стовідсотково механізоване та автоматизоване потужне аграрне підприємство, оскільки в будівництві впроваджувались ефективні інноваційні рішення та застосовувались нові технічні засоби автоматизації.

Сьогодні на перевантажувальному терміналі повним ходом ведуться налагоджувальні роботи та перевірка усіх систем автоматизації та технологічного обладнання. Також в активній фазі й проведення всіх опоряджувальних робіт по підприємству. До відкриття будуть облаштовані усі приміщення, укомплектовані робочі місця, на всій території буде укладено газон, висаджено зелені насадження, буде працювати фонтан, функціонуватиме кафе та ін.

Підприємство має уже повністю укомплектовану виробничо-технологічну лабораторію з сучасними приладами для проведення аналізів із зерном від найкращих світових виробників. Лабораторія успішно пройшла сертифікацію й повністю готова до активної роботи у новому аграрному сезоні.

На сайті НІБУЛОНУ зазначається, що нове підприємство уже має сформовану команду спеціалістів, які забезпечуватимуть якісну його роботу. Усі працівники пройшли підготовку та стажування на інших діючих підприємствах компанії по всій Україні під керівництвом наших фахівців. 

Поява нового перевантажувального термінала на Дніпропетровщині стане новим досягненням аграрного сектора України та дасть поштовх нарощенню аграрного потенціалу регіону. Усі сільгоспвиробники, які скористаються послугами нового підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН», отримають надійного й професійного партнера, який допоможе вигідно та зручно реалізувати вирощене збіжжя, суттєво зменшивши витрати на його транспортування до портових міст України. Філія «Зеленодольська» стане справжньою окрасою дніпровських берегів, с. Мар’янське та всього регіону.

Джерело: www.nibulon.com