Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь

3-4 жовтня 2019 року у м. Житомир відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі Президентів обох країн.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Восьме засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради відбудеться 3 жовтня в приміщенні сесійної зали Житомирської міської ради (10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2) з 10:00 до 13:00, реєстрація з 9:30.

За останні 8 років Консультативна рада, створена торгово-промисловими палатами двох країн, зарекомендувала себе як ефективний майданчик для обміну думками між палатами і безпосередньо між білоруськими й українськими підприємцями. Минулого року 7-ме засідання Ради відбулося в рамках Першого форуму регіонів України і Республіки Білорусь, під час якого було обговорено конкретні питання розширення двосторонньої співпраці, її форми та методи.

Програма заходу передбачає пленарну частину, B2B-зустрічі між компаніями, а також неформальне спілкування з перервою на каву та урочистий обід для українських та білоруських учасників. Попередній проект програми додається. Вартість участі в заході – 660 грн. (включаючи ПДВ), для членів ТПП України – 540 грн. з ПДВ.

Реєстрація на подію за посиланням

Виставка великогабаритної техніки, виставка декоративно-прикладного мистецтва та ярмарок продукції відбудеться 3-4 жовтня в м. Житомир на майдані Соборному. Участь в зазначених заходах безкоштовна, транспортно-логістичні витрати компанія покриває самостійно.

Пленарне засідання Форуму за участі Президентів обох держав заплановано на 4 жовтня з 10:00 до 15:00 в приміщенні Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги. Відповідальними за формуванням списків учасників з української сторони зазначеного заходу визначено Мінрегіонбуд України, Житомирську ОДА та Офіс Президента України.

З питань участі звертайтесь до контактної особи ТПП України: контактна особа – Анна Гусак (+38 044 461-98-08, +380955466509,  dept.ier@gmail.com, ast-ier@ucci.org.ua). Торгово-промислова палата України увійшла до списку ключових організацій співорганізаторів засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради.

За матеріалами: www.ucci.org.ua