Другий український індустріальний тиждень на Дніпропетровщині

15 листопада 2019 року в Дніпропетровській області відбудеться Другий український індустріальний тиждень.

Український індустріальний тиждень – це серія регіональних заходів, що проводяться за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day). Проект надає можливість українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади, у свою чергу, отримають якісний зворотній зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

Під час зустрічі учасники зможуть взяти участь у панелі «Смарт-спеціалізації індустріальних парків як запорука регіонального розвитку». Серед ключових спікерів – директор «Taiwan Trade Centre» Ю-Суань Су. Він поділиться досвідом реалізації проєктів індустріальних парків.

Також на форумі відбудуться дискусії на тему «Стимулювання експорту» та «Участь вітчизняних виробників у міжнародних ланцюгах доданої вартості».

Форум відбудеться за адресою: м. Дніпро, просп. О. Поля, 1. Початок о 10:00. Щоб взяти участь, потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням.

Завершить серію зустрічей всеукраїнського індустріального тижня підсумковий форум, який відбудеться 4 грудня 2019 року у Києві.

Детальніше про Другий український індустріальний тиждень читайте за посиланням.