Експорт цибулі з України досяг найвищого показника за 5 років

У першій половині сезону 2020/21 експорт цибулі ріпчастої з України досяг найвищого показника як мінімум за останні 5 років.

Зазначається, що з липня по грудень 2020 року Україна експортувала майже 14 тис. тонн цибулі ріпчастої. Попередній рекордний показник поставок за цей період відзначався у 2018 р. (13 тис. тонн), тоді як в інші сезони складав від 3 до 9 тис. тонн.

Україна у 2020/21 МР має всі шанси встановити як мінімум п’ятирічний рекорд експорту. Основним критерієм ціноутворення на ринку цибулі ріпчастої виступає якість продукції.

Нагадаємо, що в Чумаківській громаді веде діяльність один з лідерів українського ринку овочевої продукції  – ТОВ «ВПК «Агро». Підприємство спеціалізується на вирощуванні й тривалому зберіганні овочевих культур, а саме багатьох видів капусти,  картоплі, моркви, буряка, цибулі, цукрової кукурудзи, а також є піонером з вирощування коренеплідної та стеблової селери. Компанія самостійно реалізовує весь цикл виробничого процесу. В овочесховищах європейського рівня, загальною місткістю 34000 тонни, експериментують на предмет лежкості й збереження товарних якостей вирощених овочевих новинок.

Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням

Джерело: www.agronews.ua