Гранти в рамках програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

Місія національної програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:

  • освітні програми для сільської місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Гранти для реалізації проектів надаються громадським об’єднанням та благодійним організаціям за результатами конкурсу пропозицій соціальних проектів. Максимальний розмір гранту – 200 000 грн. Проекти не мають жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Байєр».

Відбір пропозицій проектів здійснюється у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проект українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проект та організацію англійською та українською мовами.

З 1 до 24 лютого 2019 року програма «Україна – житниця майбутнього» приймає пропозиції соціальних проектів на перший етап відбору шостого грантового конкурсу. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів поточного конкурсу буде оголошено в червні 2019 року.

У разі виникнення запитань зверніться до координатора програми за електронною адресою nataliia.tsuman@bayer.com.

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. З того часу переможцями стали 19 соціальних проектів для сільських громад 17 областей України.

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

Джерело: www.bayer.ua