Компанія вже відвантажила замовнику першу, експериментальну партію

Українська промислова компанія «Інтерпайп» уперше від початку війни опанувала випуск нового типу коліс для ринку Євросоюзу. 

Розроблення нового виду коліс фахівці R&D-центру залізничного дивізіону «Інтерпайпу» розпочали ще до початку воєнних дій в Україні. Основним запитом клієнта була спеціальна форма диска колеса діаметром 840 мм. Це колесо категорії 2, відлите із марки сталі ER7 за європейським стандартом.

Відповідний продукт призначений для вагонів електрорухомого складу залізниць колії 1435 мм. Зокрема колеса можна встановлювати на електрички для звичайних міжміських перевезень.

Підприємство вже відвантажило першу, експериментальну партію продукції замовнику.

«Зовсім скоро українські колеса будуть на вагонах національної мережі залізниць однією з найбільших країн Євросоюзу», – зазначає компанія.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу 2022 року «Інтерпайп» наростив чистий прибуток на 69,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2021-го – до $21,8 млн. Виторг зріс на 19% – до $239,2 млн, а EBITDA знизився на 63% – до $15,14 млн.

«Інтерпайп» – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до топ-10 виробників безшовних труб у світі та топ-3 виробників цілокатних залізничних коліс.

Джерело: https://gmk.center/ua/