Українська компанія «Інтерпайп» у 2021 році збільшила продаж трубної продукції на 28% у порівнянні з 2020 роком – до 602 тис. т. Згідно з «Інтерпайпом», у 2021 році попит на нафтогазові труби зріс, а реалізація труб такого сегменту збільшилася у 2,3 раза – до 191 тис. т. Компанія пояснює зростання попиту прагненням компаній у всьому світі інвестувати у видобуток через зростання цін на вуглеводні.

«Зростання цін на вуглеводні стимулювало енергетичні компанії інвестувати у видобуток, що зумовлювало зростання попиту на трубну продукцію як у Західній, так і у Східній півкулі. «Інтерпайп» у 2021 році наростив продажі трубної продукції на Близькому Сході на 20%», – повідомив «Інтерпайп».

Реалізація преміальних труб у 2021 році зросла на 56% у порівнянні з 2020 роком – до 42 тис. т. За рік поставки труб на український ринок зросли на 12%. Основне зростання відбулося в сегменті приватних газовидобувних компаній.

«Інтерпайп» вказує на зростання продажу колісних пар на 25% у порівнянні з 2020 роком – до 20 тис. одиниць. Загалом «Інтерпайп» за рік збільшив продажі залізничної та трубної продукції на 17% – до 776 тис. т. Частка експорту у структурі реалізації такої продукції становила 82%. Частка ринку України – 18%.

«На 2022 рік ми поставили перед собою амбітне завдання – збільшити продажі преміальної та напівпреміальної продукції вдвічі. Ми маємо намір розширити лінійку власних преміальних з’єднань шляхом розроблення та освоєння газогерметичного UPJ-UKT та напіввисадженого бемуфтового UPJ-SF», – повідомив генеральний директор «Інтерпайпу» Фаді Храйбе.

За його словами, «Інтерпайп» має намір у 2022 році інвестувати у збільшення виробничих потужностей. На нові проєкти закладено $77 млн інвестицій, що є рекордним показником. Компанія планує завершити будівництво та запуск лінії термообробки труб на «Інтерпайп Ніко Тьюб». Завдяки реалізації проєкту компанія розраховує наростити продаж преміальної продукції.

«Інтерпайп» –  міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до топ-10 виробників безшовних труб у світі та топ-3 виробників цілокатних залізничних коліс.

Джерело: www.gmk.center