Виробник промислових комбікормів Edinstvo Group інвестувало у нове виробництво, створеного на базі заводу Арго Ком в м. Новомосковськ. Зазначене підприємство має потужність з переробки 160 т/доба та відповідного виробництва соєвих 22,4 т/доба олії  та 128 т/доба макухи.

Інвестиції у нове підприємство з переробки сої є частиною п’ятирічного глобального курсу розвитку Edinstvo Group, що складається із посилення вертикальної інтеграції бізнес-моделі, виходу на міжнародні ринки із продукцією з високою доданою вартістю. Edinstvo Group продовжує реалізовувати прийняту стратегію виробництва високотехнологічних та ефективних продуктів за передовими світовими стандартами, тим самим реформуючи вітчизняну галузь кормовиробництва та посилюючи конкурентні позиції товарів українського виробництва на світових ринках.

Мета запуску нового цеху із переробки сої:

  • подальше покращення якості та споживчих властивостей власних кормів за рахунок використання високоякісної білкової сировини;
  • забезпечення потреб сторонніх споживачів в соєвих продуктах високого ґатунку;
  • розширення експортних продажів та нарощення валютної виручки;
  • підвищення показників ефективності та фондовіддачі існуючої інфраструктури підприємства;
  • створення нових робочих місць у м. Новомосковськ.

Фінансування інвестиційного проєкту відбулося у спіробітництві з нідерландським банком розвитку FMO та інвестиційним фондом Diligent Capital Partners (DCP).

Довідка. EDINSTVO GROUP – провідний український виробник кормів. Компанія надає комплексні рішення у сфері годівлі, здоров’я та біобезпеки тварин. EDINSTVO GROUP об’єднує чотири комбікормові заводи (Диканський і Лохвицький (Полтавська область), Летичівський (Хмельницька область), АРГО КОМ (Дніпропетровська область) та завод з виробництва преміксів NOVACORE (Дніпропетровська область).

Джерело: Agravery.com