Конкурс на одержання субгранту «Поліпшення спроможності сільських об’єднаних територіальних громад управляти своїми земельними ресурсами»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для підвищення інституційної та професійної спроможності сільських об’єднаних територіальних громад управляти своїми землями.

Програма USAID АГРО надасть субгрант зареєстрованому українському приватному підприємству, бізнес-компанії, неурядовій організації чи бізнес-асоціації. Мета субгранту  – надання консультативної підтримки та проведення заходів з обміну досвідом спеціалістів із землеустрою в громадах щодо найскладніших та актуальних питань застосування земельного законодавства, а також найкращих практик землеустрою громади.

Прийнятні реципієнти:

  • Заявниками можуть бути українські організації (зареєстроване українське приватне підприємство, підприємницька компанія, неурядова організація чи бізнес-асоціація), що представляють органи місцевого самоврядування та/або землевпорядні та/або містобудівні об’єднання громад.
  • Заявники повинні бути офіційно зареєстровані в Україні та відповідати всім чинним цивільним і фіскальним нормам.
  • Заявники повинні мати принаймні 3 (три) роки досвіду в реалізації заходів, подібних до тих, що викладені в ЗПЗ, включаючи організацію конференцій та навчальних заходів та надання консультативної підтримки з питань земельної реформи та управління земельними ресурсами. Просимо заявників надати детальний опис відповідної роботи, виконаної їхньою організацією або її членами для інших замовників за останні 3 (три) роки для підтримки земельної реформи, впровадження сучасних інструментів управління земельними ресурсами громади, найкращих практик застосування земельного законодавства. Будь ласка, вкажіть контактну інформацію (ім’я, посаду, електронну адресу чи номер телефону) для одержання принаймні 3 (трьох) рекомендацій щодо попередніх робіт.
  • Організація заявника (або її партнери) повинна мати місцеву присутність через регіональні відділення в більшості областей України.

Як мінімум, заявники повинні запропонувати кандидатів на такі посади ключового персоналу:

  • керівник проєкту (ключовий персонал) з вищою освітою, не менше 5 (п’яти) років досвіду в організації конференцій та дискусій з питань земельної реформи та управління земельними ресурсами, відмінні комунікативні та презентаційні навички, вільне володіння українською мовою;
  • спеціаліст із землеустрою (ключовий персонал), юрист (ключовий персонал) з вищою освітою у відповідній галузі та не менш ніж 5-ти річним відповідним досвідом у галузі земельного законодавства, землеустрою, земельної реформи; які мають всі сертифікати та ліцензії, передбачені законодавством України; вільно володіють українською мовою.

На адресу agro.subawards@chemonics.com, на ім’я Володимира Наконечного, керівника відділу субгрантів і контрактів, з посиланням на ЗПЗ-39, надсилайте:

Лист з ім’ям учасника та назвою організації до 11 лютого 2022 р, щоб підтвердити свою присутність у передзаявочному on-line семінарі, який відбудеться 14 лютого 2022 р. з 11.00 до 13.00 та допоможе заявникам отримати роз’яснення щодо порядку заповнення аплікаційної форми.

Усі питання щодо цього запиту не пізніше 18:00 за місцевим часом 15 лютого 2022 р. Проєкт АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 16 лютого 2022 р.

Заявки (включаючи бюджет та супровідну документацію) в електронному форматі  не пізніше 18:00 за місцевим часом 28 лютого 2022 року. Проект АГРО письмово підтвердить отримання всіх заявок. Якщо відповідь від Проєкту АГРО не надійшла, ппрохання заявникам надіслати повідомлення на адресу: vnakonechnyi@chemonics.com

Завантажити повний опис технічного завдання, додатки та засвідчення 

Джерело: www.prostir.ua