«Укрпошта» домовилася зі світовими маркетплейсами про скасування комісії для продавців з України

Першими до ініціативи долучилися Etsy, еBay, Joom, потім приєдналися Wish та Shopify. Крім того, кожен з них запровадив свої бонуси для українців.

Wish повернув місячну комісію за лютий всім продавцям з України та скасував всі комісії для українських мерчантів терміном на шість місяців.

Shopify виділить кошти на надання гуманітарної допомоги через партнера Flexport.

Joom до настання розрахункового періоду зробив виплату усім мерчантам та запевнив, що до українських магазинів не будуть застосовуватися жодні штрафи чи песимізації. Також маркетплейс тимчасово знизив комісію для продавців з 15% до 0%.

Etsy “обнулив” рахунки продавців за лютий та надає інструкції щодо тимчасової «відпустки магазинів».

еBay застосував політику, при якій продавці не будуть отримуватимуть негативні відгуки покупців до 20 березня. Крім того, Global eBay розпочав збір грошей для підтримки України, згідно з яким маркетплейс подвоїть кожну пожертву до $10 000, що зроблять працівники компанії. Також еBay поновили акселератор для українців й готові підтримати середній бізнес з асортиментом від 100 товарів (3 місяці без комісії), та малий (200 безплатних лістингів).

«Тож відновлюйте свою роботу за кордоном. Зараз це як ніколи важливо. Тим паче ми відновили доставлення за кордон і навіть вже здійснили два чартерні рейси до США», – підкреслюють в повідомленні.

Джерело: www.facebook.com/ukrposhta