Мінагрополітики України розпочало збір заявок на включення підприємств до переліку об’єктів критичної інфраструктури

Abstract archive concept with folder and documents

Мінагрополітики України розпочало прийом заявок від підприємств для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури, повідомляє пресслужба міністерства.

«Мінагрополітики закріплене як уповноважений орган, який може розглядати і фіксувати перелік об’єктів критичної інфраструктури. Об’єкти, які є критично важливі для продовольчої безпеки, матимуть додаткові інструменти для гарантій отримання електроенергії», – зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Денис Башлик.

Він також додав, що наразі в міністерстві створено робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу.

«Підприємства, що належать до зазначеного сектора, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури відповідно до Порядку віднесення об’єктів до критичної інфраструктури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури», – додали в пресслужбі.

Більш детальна інформація з цього приводу розміщена на сайті Мінагрополітики.