9 жовтня 2019 року, в рамках MSV-2019, було проведено інформаційно-іміджевий захід – Бізнес день України.

«Ми сподіваємось, що цей бізнес-день надасть можливість для українського та регіонального бізнесу показати свій величезний потенціал та продемонструвати інновації в стратегічно-пріоритетних напрямках розвитку економіки для Дніпропетровської області» – зазначив Гліб Пригунов, голова обласної ради, під час привітальної промови.

«Дніпропетровщина, яку варто знати» – головний меседж презентації інвестиційного та експортного потенціалу області. Область – флагман вітчизняної економіки. Сьогодні регіон – це трохи більше 11% інвестицій в Україну та 20% усього вітчизняного промислового виробництва, що становить майже 11% ВВП країни. Основне завдання полягає в консолідованому співробітництві задля забезпечення постійного та безперервного поліпшення ситуації.

«Зовнішньоторговельні відносини створюють нові передумови для нарощення чеських інвестицій в економіку України та Дніпропетровської області зокрема. За перше півріччя цього року в економіку регіону залучено $ 22,6 млн прямих іноземних інвестицій Чехії (0,6% від загального обсягу інвестицій у регіон). В цей період на область припадало приблизно 16% загального торговельного обороту України з Чехією. Але потенціал економічного співробітництва наших регіонів далеко не вичерпаний і має тенденцію до зростання», – сказала Валентина Затишняк директорка DIA, презентуючи регіон.

Під час бізнес-дня відбулась офіційна презентація оновленого «Путівника інвестора», та пріоритетних напрямків для інвестування у Дніпропетровському регіоні. Англомовна версія інформаційно-аналітичного видання доступна за посиланням.

«Бізнес-захід у такому форматі – це сприятливе середовище для ознайомлення чеських учасників із значними можливостями для ведення бізнесу в Дніпропетровській області, перспективними секторами економіки для здійснення інвестицій, що дозволяє визначити ті сфери двосторонньої взаємодії, де існує обопільний інтерес та сприяє розвитку взаємовигідної співпраці» – відмітила Валентина Затишняк.