Нацплатформа продбезпеки: ТОП-5 продуктів, яких потребують українці

Дріжджі, м’ясні консерви, борошно, гречана крупа та дизельне паливо є найбільш популярними товарами, які найчастіше шукають користувачі Національної платформи продовольчої безпеки.

Про це говориться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Так, на сьогодні на платформі опубліковано понад 70 потреб у дріжджах, які шукають користувачі з Київської, Житомирської, Дніпропетровської, Черкаської, Хмельницької, Миколаївської, Одеської та Чернігівської областей. Опубліковані пропозиції відповідного товару наразі відсутні.

Майже стільки ж запитів опубліковано щодо м’ясних консервів. Їх шукають користувачі з Київської, Житомирської, Миколаївської, Дніпропетровської, Хмельницької та Харківської областей.

Трохи менш як 70 запитів опубліковано щодо постачання борошна. Цей товар потребують учасники з Житомирської, Миколаївської, Харківської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Луганської, Львівської, Полтавської та Вінницької областей.

Понад 50 запитів опубліковано щодо гречаної крупи від учасників з Миколаївської, Дніпропетровської, Київської, Одеської, Житомирської, Рівненської, Харківської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Дизельне паливо шукають майже три десятки користувачів з Сумщини, Вінниччини, Миколаївщини, Одещини та Волині.

У відомстві нагадали, що учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безплатною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Джерело: https://agroportal.ua/