Оголошено компанії-переможці з Дніпропетровщини за результатами ініціативи Made in UA Support Project

Made in UA Support Project – ініціатива,  створена для допомоги українським виробникам під час війни.

100 українських крафтових виробників-переможців, які продовжують свою діяльність в Україні в важких умовах повномасштабної війни, отримають фінансову допомогу $1000. Ці кошти вони зможуть направити на будь-які найбільш актуальні витрати виробництва: матеріали, обладнання для створення продукції, рекламу, зарплатню, покращення презентації товарів.

Із 27 квітня до 31 травня організатори ініціативи Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», АТ Укрпошта, ГО TECHBUREAU та Національний проєкт з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес обирали переможців серед учасників проєкту Made in UA Support Project.

Переможцями від Дніпропетровської області стали 7 компаній:

  • OnlyCraft – український бренд який виробляє дерев‘яні мапи світу та України з підсвічуванням та без. Вже більше року ми вносимо затишок у домівки родин України та всього світу.
  • ТОВ “ПРОМОРГАНІК” – український виробник господарського мила, понад п’яти років ми задовольняємо потреби споживачів якісною продукцією, виробленою із натуральної сировини.
  • Another Face Craft – майстерня з виготовлення карнавальних масок різноманітних персонажів з фільмів комп’ютерних ігор, та інших. Вже п’ятий рік майстерня вдосконалюється та приносить задоволеня клієтам, 85% із яких знаходяться в США.
  • veter models – це молода команда ентузіастів і любителів моделізму з Кривого Рогу – саме тут власноруч проєктують і виробляють унікальні моделі – гібриди з дерева і пластика. УКожна розробка – це плід багатомісячної і праці та інженерних пошуків.
  • Tatoy – сімейне виробництво дитячіх еко іграшок та меблів. Кожний виріб зроблений з любов’ю та вірою, що українські бренди можуть завоювати світ.
  • Sovushka Little – фірма виробляє тактильні дитячі книги, які сприяють розвитку дрібної моторики. Гнучкість вибору дає змогу покупцю адаптувати книгу під вік та інтереси свого малюка. Книги використовуються фахівцями при роботі з особливими дітками, та дорослими з деменцією. Продукція присутня в 43 країнах світу!
  • BusyAndFun – виробник дерев’яних іграшок для розвитку дітей. Наші ексклюзивні сенсорні дошки з LED-світлом допомагають розвивати дрібну моторику, логіку та креативність дітям у 40+ країнах. Особливо цінним є те, що нас також обирають батьки дітей з особливими потребами концентрації, аутизмом.

Повний перелік переможців за посиланням.

Джерело: www.uamadesupport.com