Онлайн презентація проєкту Дорожньої карти стратегічного розвитку горіхового сектору України

Walnuts in the wooden bowl on the table under the walnut-tree.

30 липня, о 15:00 відбудеться онлайн презентація проєкту Дорожньої карти стратегічного розвитку горіхового сектору України, розробленої International Trade Centre (ІТС) у межах Проєкту «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості».

Дорожня карта – це комплексний стратегічний документ (план і рекомендації), який може стати основою національного плану дій, спрямованого підтримати інтеграцію українських виробників горіхів до національних і глобальних ланцюжків створення вартості й відкриття для їх продукції доступу до нових ринків.

Документ підготовлений за підсумками дослідження експертами ІТС сучасного стану українського горіхівництва, тенденцій світового ринку їстівних горіхів та динаміки експорту горіхів з України до країн світу.

Дорожня карта включає аналіз перспектив розвитку сектору, факторів, які його стримують, шляхів збільшення експорту їстівних горіхів (волоський горіх і фундук) та підвищення ефективності їх просування на зовнішніх ринках.

Запрошуються до обговорення усі зацікавлені сторони: представники горіхового бізнесу, профільні асоціації та об’єднання, органи влади та урядові організації, торгово-промислові палати та інші організації з підтримки бізнесу.

Реєстрація за посиланням. 

Джерело: www.intracen.org