Онлайн вебінар «Можливості розвитку торгово-економічного співробітництва між чеськими та українськими компаніями»

20 січня 2021 року за підтримки Дніпропетровської ТПП  на платформи ZOOM відбудеться вебінар «Можливості розвитку торгово-економічного співробітництва між чеськими та українськими компаніями».

Представником Посольства України в Чехії, Коромою Валерієм Івановичем, буде розкрито тему: «Торговельно-економічне співробітництво України та Чеської республіки: актуальний стан та перспективи», а також він розповість про заплановані заходи на 2021 р. та можливості Посольства з підтримки бізнесу.
Серед компаній – учасників від чеської сторони будуть представлені:
1.
        Компанія «GORDIC s.r.o.» займається розробкою інформаційних систем для державних установ і сервісів (управління документообігом, хмарні архіви, управління бюджетом, інтеграція систем державного управління, розробка методик що відповідають міжнародним стандартам тощо).

Цікавлять перемовини з представниками держструктур і муніципалітетів, зацікавлених в інформаційних системах. Окремо цікаві суб’єкти, що займаються управлінням бюджетів різних рівнів. Компанія хоче запропонувати систему управління бюджетними коштами в реальному часі.
2.         Компанія «ŠKODA JS a.s.» надає широкий спектр послуг в галузі проєктування, виробництва обладнання та обслуговування для атомних електростанцій (АЕС).
Інтерес до співпраці – металургійні компанії, зацікавлені в поставках матеріалів. Також цікавлять компанії, що працюють в галузі енергетики.
3.         «CzechInvest» – державне агентство, яке займається підтримкою бізнесу та інвесторів. Надає підтримку іноземним підприємцям, які реалізують прямі іноземні інвестиції. Займається пошуком перспективних іноземних партнерів з інвестиційним потенціалом.
Цікавлять перемовини з сучасними компаніями, що працюють в області виробництва і R & D, зацікавленими у розвитку своєї діяльності за межами України і володіють інвестиційним потенціалом.
Програма онлайн вебінару:
–    11:05 – 11:15 – Вітальні промови від керівництва Дніпропетровської ТПП та ТПП країн СНД (Чехія);

–    11:15 – 11:25 – Торговельно-економічне співробітництво України та Чеської республіки: актуальний стан та перспективи, Валерій Корома, Посольство України в Чеській Республіці.
–    11:25 – 12:30 (13:00) – Індивідуальні перемовини між бізнесменами на базі платформи ZOOM.
Кожен учасник матиме змогу особисто поспілкуватися з обраною компанією чи представником вищезгаданого Посольства в режимі онлайн.
Участь у вебінарі  для українських підприємств безкоштовна!
Для участі необхідно не пізніше 19 січня попередньо пройти реєстрацію за посиланням.

Джерело: www.cci.dp.ua