Підтримка потреб українських ОГС: конкурс прямих грантів на малі нагальні потреби

Нідерландський Гельсінський комітет (НГК) спільно з МГО «Людина в біді» (PIN) та Празьким центром громадянського суспільства (PCSC) розробили багатопланову 24-місячну програму «Відповідь стійкого громадянського суспільства та медіа на війну в Україні». Проєкт, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, спрямований на розбудову стійкості громадянського суспільства та незалежних медіа в регіоні Східного партнерства+ за допомогою розвитку навичок та надання фінансових ресурсів необхідних для ефективного реагування на потреби постраждалого від конфлікту населення.

НГК прагне надати малі гранти організаціям громадянського суспільства та громадським ініціативам в Україні, які працюють над просуванням і захистом прав людини. Гранти спрямовані на покриття прямих нагальних потреб і можуть бути використані для покриття організаційних витрат, які сприяють продовженню діяльності ОГС у нових реаліях під впливом війни, що триває в країні.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

 Зацікавлені організації мають подати заявку онлайн англійською або українською мовою не пізніше 16 січня 2023 року.

 Із запитаннями щодо конкурсу або процедури подання заявки можна звертатися на електронну пошту hrd@nhc.nl не пізніше 9 січня 2023 року.

 * Цей конкурс заявок підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документа є виключною відповідальністю Нідерландської Гельсінської спілки і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Джерело: https://www.gurt.org.ua/