Прийом концепцій субгрантових проєктів для збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської продукції

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку(AГРО) запрошує подавати концепції субгрантових проєктів для реалізації проєктів, розроблених на збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської продукції насамперед локального виробництва.

Проєкт АГРО заохочує концепції субгрантових проєктів від фізичних осіб-підприємців та організацій, які відповідають наступним критеріям прийнятності:

 • Заявник повинен представляти приватні підприємства або бути фізичними особами-підприємцями, офіційно зареєстрованими в Україні, заснованими, створеними, та такими, що визнаються відповідними українськими органами влади й дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України.
 • Належати до категорії мікро-, малих, середніх підприємств
 • Щорічний оборот компанії чи фізичної особи-підприємця повинен бути не менше 500 000 грн.

Заявник повинен бути готовим спів-інвестувати у дану діяльність не менше 50% загального бюджету проєкту, передбаченого на впровадження діяльності в рамках проєкту.

Внесок субреципієнта – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. У разі присудження субгранту субреципієнт повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок.

До внесків субреципієнта відноситься фінансування витрат діяльності у грошовій або натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки проєкту АГРО, а надається субреципієнтом або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації, субреципієнт, бенефіціари субгранту, інші треті особи та/або колективні внески від вищезазначених зацікавлених сторін. До внеску субреципієнта не включатиметься фінансування, що отримується в рамках інших проєктів USAID. Програма АГРО надаватиме перевагу заявкам, які передбачають внесок субреципієнта у розмірі, що перевищує 50% загального бюджету проєкту, передбаченого на впровадження діяльності в рамках проєкту.

Додатково, заявники:

 • Можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації.
 • Повинні мати налагоджені зв’язки з групою (-ами) бенефіціарів, визначеними в описі програми. Це повинно бути відображено шляхом включення перспективи бенефіціара в заявку.
 • Повинні продемонструвати раціональне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної стратегії та процедур і представити систему внутрішнього контролю, що захищає активи, запобігає шахрайству, розтратам і зловживанням, а також сприяє досягненню цілей і завдань програми. Перш ніж надати субгрант, Програма USAID АГРО оцінить цю здатність.
 • Повинні представити Ключовий персонал (ключовий персонал – це Проєктний координатор, призначений заявником для реалізації субгрантового проєкту. Кандидати на посаду Проєктного координатора повинні мати вищу освіту в галузі харчової промисловості та практичний досвід роботи у секторі виробництва кондитерської продукції та продуктів харчування не менше 5 років. Просимо надати резюме кандидатів на посаду Проєктного координатора).
 • Повинні підписати наступні засвідчення і додати їх до своєї концепції проєкту у відповідь на цей APS зазначених у Додатку D. Засвідчення «Заява організації щодо відповідальності за несплату податків у встановлений термін та відсутність судимості за тяжкі кримінальні злочини (AAPD 14-03, серпень 2014 року)» Заборона надання федеральної допомоги суб’єктам, які вимагають укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність – Заява (травень 2017 р.)
 • Заявник повинен вести підприємницьку діяльність у заявленому секторі не менше 1 року.

Окрім форми концепції субгрантовоого проєкту, заявники повинні надати проєкту АГРО наступні документи:

 • Підписані та датовані необхідні засвідчення, перелічені в розділі III.А
 • Копію чинного реєстраційного свідоцтва Заявника
 • Копію чинного статуту або статутних норм Заявника
 • Копію перевіреної фінансової звітності Заявника за останній доступний фінансовий рік.

Усі питання щодо цього запиту  надсилайте Лазаренку Ігорю, менеджеру відділу грантів та контрактів, на електронну адресу agro.subawards@chemonics.com з  посиланням на APS-01.

Концепції проєктів (і супровідну документацію) слід подавати в електронному форматі на адресу електронної пошти agro.subawards@chemonics.com з посиланням на APS No 01.  

Для того, щоб бути розглянутою під час наступного засідання грантової комісії у рамках цього конкурсу, концепція повинна бути надіслана до Проєкту АГРО не пізніше 2 листопада 2020 р.

Після цього Проєкт АГРО продовжуватиме приймати концепції субгрантових проєктів до 18:00 за місцевим часом17 лютого 2021року або до моменту вичерпання коштів. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Більше деталей про конкурс дивіться за посиланням Amendment #1 to APS-01 AGRO FINAL.

Джерело: www.prostir.ua