Програма надання фінансової допомоги для створення нових та збереження існуючих робочих місць через підтримку функціонування бізнесу в умовах війни

Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії надає фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесів для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою створення нових, збереження існуючих та/або відновлення робочих місць в умовах загострення бойових дій в Україні.

Головна мета програми: надання фінансової допомоги власникам мікро, малого та середнього бізнесів для створення нових, збереження існуючих та/або відновлення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від війни, з метою створення нових та/або збереження існуючих можливостей працевлаштування.

Учасники програми: суб’єкти мікро, малого та середнього бізнесів підконтрольних уряду України територій, за винятком районів із триваючими бойовими діями та районів з підвищеними ризиками для життєдіяльності населення та ведення бізнес діяльності.

Допомога надається тим бізнесам, які мають на меті:

  1. релокацію бізнесу в більш безпечні регіони (наприклад, захід України) із подальшим поновленням бізнес діяльності, яка передбачає створення нових, збереження існуючих та/або відновлення робочих місць.
  2. створення нових робочих місць шляхом розширення поточної діяльності для підприємств, які не постраждали від бойових дій.
  3. відновлення пошкодженої інфраструктури та/або активів із подальшим поновленням бізнес діяльності яка передбачає створення нових, збереження існуючих та/або відновлення робочих місць.
  4. переорієнтацію бізнес-діяльності задля виходу на нові ринки збуту, оскільки були втрачені попередні, у зв’язку з загостренням бойових дій, результатом чого буде створення нових, збереження існуючих та/або відновлення робочих місць.

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 15000,00 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується створити, відновити чи зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов’язаних з особливостями бізнес-діяльності. (Допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги. Одержувач фінансової допомоги зобов’язаний буде сплатити всі податки відповідно до чинного законодавства України).

При розгляді заявок будуть враховуватися такі критерії:

  • наявність досвіду ведення бізнесу, який був рентабельним до загострення воєнного конфлікту в Україні;
  • детальний бізнес-план і чітке розуміння ідеї реалізації відновлення / релокації / розширення / переорієнтації на нові ринки бізнес-діяльності в умовах загострення воєнного конфлікту в Україні, метою якого буде створення нових, збереження та/або відновлення робочих місць;
  • відсутність юридичних і правових перешкод, а також порушень чинного законодавства під час ведення бізнес-діяльності в умовах воєнного стану, введеного на території України.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з DRC, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть заявку

Телефони для довідок:

  • +38 (063) 022-35-59 Анастасія
  • +38 (063) 952-56-34 Марина

Дізнатись більше про програму і заповнити заявку можна за посиланням.

Джерело: www.lap.drc.ngo