Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» виділить 36 млн грн на підтримку українського бізнесу

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням.

Кінцевий термін подачі заявок – 24 липня 2023 року.

«Сьогодні бізнеси стикаються з безліччю нових викликів: втрачають офіси, ринки збуту, переїжджають до безпечних територій, а працівники їдуть за кордон або йдуть на фронт. Тому підтримка відновлення та безперервності діяльності бізнесу під час війни – одна з наших пріоритетних задач, – зазначає Олеся Залуська, керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». – Утім, український бізнес демонструє стійкість і здатність до розвитку навіть під час кризи, тому розширення на зовнішні ринки також залишається для нас важливою метою Програми».

Діяльність грантоотримувача може бути зосереджена на таких потребах:

  • покращення бізнес-процесів і моделей;
  • розбудова організаційного потенціалу;
  • розвиток виробництва, продажі, а також;
  • цифрові та торгові можливості.

Ці потреби можуть включати: ІТ-рішення, розробку продукту та інновації, створення або відновлення ланцюгів поставок, посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом, покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках, підвищення конкурентоспроможності бізнесу, покращення доступу до фінансування для МСП, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Грантові заявки приймаються через платформу Submittable за посиланням (до 24 липня 2023 року).
Детальна інформація щодо вимог та положень у Додатку та за посиланням.

Будь ласка, надсилайте усі запитання щодо грантової програми на Grants@cepukraine.org та зазначте «APS-2022-004» у темі електронного листа.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» працює для підвищення конкурентоздатності українських малих та середніх підприємств на українському та міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі. Після повномасштабного вторгнення Росії в лютому, Програма зосередила свої зусилля на збереженні економічної стійкості України та відновленні української економіки, що постраждала від російської агресії.

Джерело: www.ucci.org.ua