Багаторічна злакова культура сорго швидко набирає популярність серед аграріїв країни. Сорго стійко переносить посуху, майже не вражається шкідниками та хворобами. Невибаглива культура придатна для висаджування в бідному та засоленому ґрунті, при цьому не вимагає застосування спеціальної техніки.

Сорго буває зернове, цукрове, лимонне, віничне, трав’янисте. Усього налічують 70 культивованих сортів рослин, і кожен вид активно застосовується в різних сферах: від тваринництва до парфумерії.

Рентабельність вирощування культури в Україні становить близько 200%.

Також ця злакова рослина є одним із найцінніших джерел біопалива. За ефективністю й економічністю застосування сировини культура перевершує популярну в цій галузі кукурудзу.

Нагадуємо, що в Раївській ОТГ веде діяльність Синельниківська селекційно-дослідна станція – великий промисловий виробник та постачальник первинного та елітного насіння всіх сільськогосподарських культур, що притаманні степовій зоні України. Значна увага підприємства приділяється вирощуванню соргових культур. Більше інформації у профілі громади за посиланням.

Джерело: www.agronews.ua