Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 150

Поліцейські зареєстрували 21 факт обстрілів окупаційними військами рф території Сєвєродонецької громади, міст Попасна, Рубіжне та смт Комишуваха.

Внаслідок обстрілів зруйновані або пошкоджені приватні будинки та квартири місцевих мешканців. А також приміщення та майно підприємства в одному з населених пунктів Сєвєродонецької громади.

Донеччина: російські війська завдали 20 ударів: є поранені.

13 населених пунктів опинилися під масованим вогнем військ рф, здебільшого руйнуванню піддався житловий сектор – пошкоджено будинки. Є постраждалі. Поліцейські задокументували воєнний злочин армії рф.

Руйнувань зазнали 52 цивільні об’єкти: 38 приватних будинків, дитячі центри, магазини, інфраструктура.

Сьогодні, наступного дня після підписання угоди про експорт зерна Росія атакувала порт Одеси ракетами. На жаль, є поранені.

російські війська обстріляли територію Сумської області з важкої артилерії – правоохоронці відкрили кримінальне провадження у зв’язку із загибеллю фермера.

На Донеччині російські загарбники сьогодні вранці, 23 липня, обстріляли Авдіївку, Костянтинівку, Торецьк, загинула одна людина.

У Харкові під час ранкового артилерійського обстрілу з боку військ рф постраждали виключно цивільні об’єкти, зокрема університет міського господарства.

Вранці 23 липня російські військові обстріляли Кіровоградську область, випустивши 13 ракет. Влучили у військовий аеродром «Канатове» та в один з об’єктів «Укрзалізниці».

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів Офісу Генерального прокурора та Харківської, Одеської, Кіровоградської і Донецької обласної військової адміністрації, а також Національної Поліції України.